Závesná vitrína Madelin s výklopnými dvierkami

Kategórie:
Závesné skrinky/Skrine a skrinky/Závesné skrinky presklené

Závesná vitrína Madelin s výklopnými dvierkami

Dajte zbierke vyšívaných dečiek či porcelánovému servisu (ktorého použitie je však zakázané), poslednú šancu v presklenej závesnej vitríne Madelin. Tá je navyše spravodlivo rozdelená na tri časti, a tak môžete jeden oddiel venovať partnerovej zbierke fajok a zvyšné dve si zabrať pre svoje porcelánové bábiky.
Bez ohľadu na mieru vašej sebeckosti však iste uvítate, že všetky predmety zostanú vďaka výklopným dvierkam s kovovými úchytkami chránené pred prachom i nenechavými prstíkmi neposedných detí. Bezpečnosť krehkých, ľahko rozbiteľných sošiek si môžete poistiť aj tým, že vitrínu umiestnite do dostatočnej výšky. Dajte si však pozor na to, aby ste ľahký prístup k sade brúsených alkoholových pohárov neznemožnili aj sami sebe.
Konštrukcia vitríny je vyhotovená z kvalitného a odolného LTD, ktoré ľahko vzdoruje vlhkosti i škvrnám. Čo sa obzvlášť hodí v prípade, že sa rozhodnete vystavenú sadu pohárov doplniť aj krištáľovú ploskačku, ktorej obsah sa môže kedykoľvek neplánovane vyliať nielen do vašich úst, ale rovnako tak na laminovanú drevotrieskovú dosku v odtieni čerešne či akácie.
Ak máte neodbytný pocit, že vaša súkromná zbierka by si zaslúžila viac pozornosti, vyberte si variant s LED osvetlením, ktoré premení vašu obývačku v priestor vskutku galerijný. Sada obsahuje 1x LED „očko“ – teplé biele svetlo a 1x transformátor (svetlo by malo podsvietiť presklenú časť z tvrdeného číreho skla).
Pretože nepoznáme presný typ muriva vo vašej domácnosti, necháme výber spojovacieho materiálu na uchytenie na stenu na vás (v balení ho teda nenájdete).
Rozmery:

šírka: 150 cm
výška: 43 cm
hĺbka: 26 cm

Ďalšie parametre a vlastnosti:

materiál: LTD
horná a spodná doska: 16 mm
bočné steny: 16 mm
zadná stena: 3 mm

Cena: 81 €
Doba doručenia je do 27 dnů

Pre ďalšie fotky Závesná vitrína Madelin s výklopnými dvierkami kliknite nižšie

Závesná vitrína Madelin s výklopnými dvierkami

 

Prečo nakúpiť u nás

– Možnosť platiť kartou
– Možnosť vrátenie tovaru do 45 dní
– Naša infolinka vám je k dispozícii od 8 do 22 hodín

Páči sa vám tento produkt?