Nástenná presklená skrinka Aleta

Kategórie:
Závesné skrinky/Skrine a skrinky/Závesné skrinky presklené

Nástenná presklená skrinka Aleta

Nie každý má záľubu vo vytieraní prachu. Ak je to aj váš prípad, ale nechcete sa ochudobniť o pohľad na svoju zbierku váz či iných dekorácií, kúpte si štýlovú závesnú presklenú skrinku, ktorá vás ušetrí spomínaného upratovacieho rituálu a súčasne vyhovie vašej túžbe kochať sa krásou vystavených predmetov.
Ako stvorená na tento účel je nástenná skrinka Aleta, vyhotovená z pevného, na povrchovú údržbu nenáročného a voči oderu odolného materiálu. Použité lamino vyniká tiež tvarovou stálosťou a farebnou nemennosťou, vďaka čomu si nábytok zachová pôvodný vzhľad v takmer nezmenenej podobe po celú dobu mnohoročného používania. Spodná časť výklopných dvierok je ozdobená lištou so šírkou 80 mm, výplň tvorí číre tvrdené sklo s hrúbkou 4 mm.
Praktická kovová úchytka pre jednoduchý prístup k úložnému priestoru má povrchovú úpravu v matnom chróme. Hrejivú domácu atmosféru miestnosti podporí farebné prevedenie v prírodnom dekóre čerešňa primavera. Ostatné komponenty z rovnakej nábytkovej kolekcie, ideálne pre vzájomné kombinovanie, nájdete v našej rozsiahlej ponuke pod označením Aleta.
Pretože nepoznáme presný typ muriva vo vašej domácnosti, necháme výber spojovacieho materiálu na uchytenie na stenu na vás (v balení ho teda nenájdete).
Rozmery:

šírka: 100 cm
výška: 43 cm
hĺbka: 26 cm

Ďalšie parametre a vlastnosti:

materiál: LTD
bočné steny: 18 mm
vrchná a spodná doska: 15 mm
zadná doska: 3 mm
sklo vo dvierkach: 4 mm
šírka lišty: 80 mm
farebné prevedenie: čerešňa primavera

Cena: 46 €
Doba doručenia je do 27 dnů

Pre ďalšie fotky Nástenná presklená skrinka Aleta kliknite nižšie

Nástenná presklená skrinka Aleta

 

Prečo nakúpiť u nás

– Možnosť platiť kartou
– Možnosť vrátenie tovaru do 45 dní
– Naša infolinka vám je k dispozícii od 8 do 22 hodín

Páči sa vám tento produkt?